Zerwane zaręczyny

Zerwane zaręczyny - Agatha Christie | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agatha Christie
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
Zerwane zaręczyny.pdf
ISBN
2549466620894

OPIS

Czy Elinor, dziedziczka fortuny, otruła córkę ogrodnika, która odebrała jej narzeczonego? Na pewno w rozpaczy życzyła jej śmierci... Sąd skazał Elinor, ale Herkules Poirot nadal uparcie bada sprawę. Czy chodzi o spadek, czy o niewyjaśnioną tajemnicę rodzinną? Detektyw toczy walkę z czasem, własnymi wątpliwościami oraz ze świadkami, którzy kłamią przy filiżance angielskiej herbaty... Niektórzy w dobrej wierze, jak zakochany w Elinor lekarz. Czy niesmaczna pasta łososiowa oraz zwodniczy zapach czerwonej róży bez kolców przeszkodzą Herkulesowi odkryć zabójcę?

Redukują przy okazji ... Partnerka z którą planowaliśmy stworzyć udany związek ma fobie bliskości.Spowodowane jest to jej "porażką życiową",4 lata w poprzednim związku,zerwane zaręczyny,nie udany powrót.Wiem, że jestem dla niej bliski i chciała ze mną być. Nie udaje się to w... zerwane zaręczyny czy powinniśmy być razem Czy dać szansę chłopakowi, który jeszcze miesiąc temu był zaręczony z inną? Agata obawia się opinii innych ludzi. Zerwane zaręczyny - czy powinno się oddać pierścionek? 24 /06.

Tak się na niego wściekłam, że miał dużo szczęścia, że był jedyne 400 km ode mnie. Ponieważ mnie zdradził, nie rozpaczałam po nim zbyt długo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI