Podróżniczka

Podróżniczka - Alexandra Bracken | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alexandra Bracken
WYMIAR
4,72 MB
NAZWA PLIKU
Podróżniczka.pdf
ISBN
9195857208945

OPIS

Została osierocona przez swój czas. Jej przyszłość przestała istnieć.Etta Spencer marzyła o karierze skrzypaczki, lecz los miał dla niej inne plany. Zmuszona, by tułać się po najróżniejszych krajach i epokach, cierpiąc z powodu rozłąki z ukochanym Nicholasem, poszukuje tajemniczego astrolabium, które jest najpotężniejszym artefaktem podróżników. Tylko ono pozwoli jej odnaleźć i ocalić tych, których kocha.Szalona podróż po egzotycznych miejscach, spiski, ciągła walka z czasem, nieoczekiwane sojusze i zdrady. Oto, co czeka na was w ostatnim tomie serii.Kto jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem? Czy stawką za uratowanie świata okaże się miłość?***Proza Bracken jest ambitna i wyszukana.- Sarah J. Maas, autorka bestsellerowych serii Dwór cierni i róż i Szklany tronPodróżniczka to prawdziwy wehikuł czasu!- Victoria Aveyard, autorka bestsellerowej serii Czerwona KrólowaPodróże w czasie, szalone tempo, zwroty akcji i bohaterowie, których nie da się nie kochać – Podróżniczka wciąga od pierwszych stron. Nie spodziewałam się, że ta seria tak mnie porwie. Gorąco polecam!- Paulina Kaleta, Reading My LovePrzygotujcie się na jeszcze więcej podróży w czasie, zapierających dech scenerii, a przede wszystkim akcji, która trzyma w napięciu do samego końca. Jeśli zakończenie pierwszego tomu wywołało u was rozpacz, finał historii Etty i Nicka na pewno was usatysfakcjonuje!- Marta Korytkowska, Bibliofilem byćEtta była pasażerką, nieprzygotowaną na samotne wędrówki. W końcu przejmuje stery i jako podróżniczka pokazuje czytelnikowi nowe miejsca, nowe czasy, nowe wątki i nowych bohaterów. Jej perypetie porywają, a zakończenie tej historii jest perfekcyjne.- Natalia Patorska, Na Tropie KulturyBracken imponowała mi swoją historyczną wiedzą już w Pasażerce, ale dopiero czytając Podróżniczkę, miałam ochotę zapaść się pod ziemię ze wstydu. Jeśli lubicie być zaskakiwani na każdym kroku, musicie sięgnąć po tę serię.- Kinga Maszota, KiniaBookBracken porusza kwestię postrzegania kobiet, osób homoseksualnych i przedstawicieli innych ras w różnych miejscach na świecie i różnych epokach, od Kartaginy okresu wojen punickich przez carską Rosję u progu rewolucji po współczesną Amerykę. Ci, którzy dotąd z zapartym tchem śledzili losy Etty i Nicholasa, nie będą w stanie się oderwać od tej książki aż do bombowego finału!- BooklistWiedza historyczna Bracken jest imponująca. Jej proza zachwyca!- School Library JournalFragment książki - Podróżniczkaissuu.com/wydawnictwosqn/docs/podrozniczka_issuu

Dziewczyny, które nie znały granic" Jarosława Molendy to książka, która bardzo inspiruje. Opowiada ona historię kobiet podróżniczek, co może brzmieć dość zwyczajnie, gdyby nie fakt, że duża ich część żyła w dalekiej przeszłości.

Dziewczyny, które nie znały granic" Jarosława Molendy to książka, która bardzo inspiruje. Opowiada ona historię kobiet podróżniczek, co może brzmieć dość zwyczajnie, gdyby nie fakt, że duża ich część żyła w dalekiej przeszłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI