Gaumardżos

Gaumardżos - Marcin Meller | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Meller
WYMIAR
8,61 MB
NAZWA PLIKU
Gaumardżos.pdf
ISBN
1646301298241

OPIS

Nowe, uzupełnione wydanie bestsellerowej książki o Gruzji!Gruzja. Dla wielu wciąż nieodkryta, dla innych – fascynująca. Pełna wyjątkowych smaków, zapachów, dźwięków muzyki, bajkowych krajobrazów i życzliwych mieszkańców. Tych, którzy jeszcze w Gruzji nie byli, i tych, którzy odwiedzili ją choć raz – w podróż po tym niezwykłym kraju zabiorą Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller. Autorzy opowiedzą między innymi o tym, skąd w Gruzinach tak głęboko zakorzeniona duma, jak radzą sobie gruzińskie kobiety w świecie typowych macho i na czym polega gruziński nienachalny stosunek do punktualności. Ale nie tylko. Przytoczą barwne anegdoty opowiadane o Gruzinach przez nich samych. Oprowadzą po gruzińskich górach i morskich wybrzeżach, opowiedzą o gruzińskiej historii, a przede wszystkim – sztuce świętowania i niespotykanej radości życia.

O tym fascynującym państwie opowiadają Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller. „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji" to barwna relacja z podróżowania i świętowania połączona z poważnymi reportażami z tego kraju. Gaumardżos - sprawdź opinie i opis produktu.

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI