Budi, piłkarz z ulicy

Budi, piłkarz z ulicy - Mitch Johnson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mitch Johnson
WYMIAR
3,51 MB
NAZWA PLIKU
Budi, piłkarz z ulicy.pdf
ISBN
3527880091401

OPIS

Plan Budiego jest prosty.Zostanie gwiazdą futbolu, zamiast co dzień od rana do nocy szyć i pakować buty piłkarskie. Będzie grał w najwspanialszej drużynie świata, a nie na skwerku za fabryką, w której pracuje.Tymczasem wystarcza jedno niefortunne kopnięcie piłki, aby świat Budiego wywrócił się do góry nogami. Teraz ma dług u Smoka, najniebezpieczniejszego człowieka w Dżakarcie. Od tej chwili nie tylko marzenia chłopca są zagrożone, ale też jego życie.Piękna opowieść wielkich nadziejach i prawdziwych bohaterach, którzy są wśród nas. I o tym, żeby nigdy nie poddawać się w walce o swoje największe marzenia.

Historia chłopca o wielkim sercu prowokuje do refleksji nad współczesnym światem, w którym dzieci bywają zmuszane do pracy. Plan Budiego jest prosty. Zostanie gwiazdą futbolu, zamiast co dzień od rana do nocy szyć i pakować buty piłkarskie.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. ... Budi piłkarz z ulicy | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Dla młodzieży | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek [email protected] 42 231-39-01 Tytuł: Budi, piłkarz z ulicy ISBN: 978-83-65345-81-3 EAN13: 9788365345813 Numer wydania: 1; Liczba stron: 248; Format: 13.00 x 20.00 cm Okładka: Miękka Autor: Mitch Johnson Tłumacz: Opracowanie zbiorowe Gatunek: Literatura dziecięca i młodzieżowa Wydawca: Akapit Press Miejsce wydania: Warszawa Budi : piłkarz z ulicy Autorzy : Johnson, Mitch Temat : Piłka nożna Rodzina Trudne sytuacje życiowe Zatrudnienie nielegalne Dżakarta (Indonezja) Współtwórcy : Uszyńska, Anna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI