Słowa w ciemnym błękicie

Słowa w ciemnym błękicie - Cath Crowley | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cath Crowley
WYMIAR
5,97 MB
NAZWA PLIKU
Słowa w ciemnym błękicie.pdf
ISBN
1919029694386

OPIS

Wiele lat temu Rachel zakochała się w Henrym. Dzień przed przeprowadzką napisała do niego list i schowała w swojej ulubionej książce w księgarni, która należała do jej rodziny. Czekała. Ale Henry nigdy nie przyszedł.Teraz Rachel wraca do miasta i do księgarni, by pracować razem z chłopakiem, którego wolałaby już nie zobaczyć. Ale po przykrych przeżyciach, które spotkały jej najbliższych, Rachel potrzebuje choć chwili zapomnienia. Brat Rachel utonął kilka miesięcy temu i dziewczyna pogrążona jest w smutku.Henry i Rachel pracują obok siebie – otoczeni książkami, obserwują rozwijające się historie miłosne, wymieniają listy między stronami. Dzięki temu znajdują w sobie nadzieję. Spoglądają w przyszłość dzięki książkom. Pozwalają sobie uwierzyć, że dostaną od losu drugą szansę.

To także opowieść o książkach i o tym, jak wiele potrafią dla nas znaczyć. O słowach, które zmieniają wszystko i nic i każdy może zinterpretować je inaczej. Książka Słowa w ciemnym błękicie pochodzi z wydawnictwa Jaguar.

Tytuł ... Słowa w ciemnym błękicie book. Read 4,466 reviews from the world's largest community for readers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI