Piramidy i ich wykorzystanie

Piramidy i ich wykorzystanie - Leszek Matela | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leszek Matela
WYMIAR
7,25 MB
NAZWA PLIKU
Piramidy i ich wykorzystanie.pdf
ISBN
7027655589731

OPIS

Wielka Piramida w Gizie, ale też częściowo inne piramidy, należą do najbardziej tajemniczych obiektów na naszej planecie. Od wieków fascynują nie tylko swoim majestatem i formą architektoniczną, ale również zadziwiają tajemniczym oddziaływaniem."Piramidy i ich wykorzystanie" to przewodnik po świecie piramidologii, ale przede wszystkim przejrzyste kompendium praktycznego wykorzystania energii piramid.Wraz książką czytelnik otrzymuje własne narzędzie do eksperymentów jakim jest piramidka energetyczna do samodzielnego sklejenia. Dzięki temu można będzie wypróbować dobroczynne oddziaływanie piramid w praktyce. Piramidka dołączona do książki nadaje się do energetyzacji i polepszenia jakości produktów spożywczych, leków, napełniania pomieszczenia korzystnymi energiami Kosmosu, wzmacniania organizmów żywych oraz w dziesiątkach innych dziedzin.

suma: 0,00 | Moje konto Magiczne Bestsellery KUP «Piramidy I Ich Wykorzystanie - Leszek Matela (2001)» [KSIĄŻKA] Autor: Leszek Matela ★ Niska cena tylko: 33.89 ★ Zamów już dziś - Natychmiastowa wysyłka ★ 30 dni na zwrot ★. 📚 Poznaj "Piramidy i ich wykorzystanie" autorstwa Leszek Matela. Przeczytaj opis książki "Piramidy i ich wykorzystanie" a także poznaj jej ocenę.

Wysyłamy w: 24 godziny + czas dostawy. 24 godziny ... > Książki > Terapie > bioenergoterapia > Egz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI