Martwa ręka, czyli upadek hrabiego Monte Christo

Martwa ręka, czyli upadek hrabiego Monte Christo - Aleksander Dumas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Dumas
WYMIAR
6,67 MB
NAZWA PLIKU
Martwa ręka, czyli upadek hrabiego Monte Christo.pdf
ISBN
6228397225334

OPIS

Aleksander Dumas do końca swych dni wciąż kreślił nowe wersje przygód bohaterów swych sztandarowych powieści. Część jego dorobku pozostała w notatkach, pilnie opracowywanych przez jego uczniów i naśladowców. Jedną z pozycji, które przybrały kształt tradycyjnej powieści awanturniczej jest Martwa ręka, czyli upadek hrabiego Monte Christo opowiadająca o dalszych losach Edmunda Dantesa, opracowana przez F. Le Prince’a.Kolejny raz Aleksander Dumas opowiada o zemście, okrucieństwie i złu, ale tym razem zemsta wymierzona jest w hrabiego, a jej narzędziem staje się syn Villeforta, jego dawnego wroga i kata.W powieści, pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji pojawiają się wszyscy bohaterowie dwóch pierwszych tomów.

Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Martwa ręka czyli upadek hrabiego Monte Christo jest książką …którą śmiem twierdzić nie napisał Aleksander Dumas. Nie czuć w niej ręki mistrza.

44, 90 z ... Martwa ręka czyli upadek Hrabiego Monte Christo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI