Owocowe fantazje. Naleśniki, tarty i musy

Owocowe fantazje. Naleśniki, tarty i musy - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Owocowe fantazje. Naleśniki, tarty i musy.pdf
ISBN
3961743852325

OPIS

Propozycje słodkich deserów z owocami w roli głównej oraz praktyczne porady,pomocne dla każdego cukiernika amatora. Od bavarese z melona i brzoskwińw winie musującym po zabajone z karmelizowanymi jabłkami i palaczinki z malinamii ricottą.-Śliwki w syropie z lodami-Bezy z kremem kasztanowym-Brzoskwiniowa melba-Mrożona zupa owocowa-Naleśniki z figami i migdałami-Wiśnie w alkoholu.

Data zakończenia 2019-01-04 - cena 13,10 zł Naleśniki, tarty i musy.Propozycje słodkich deserów z owocami w roli głównej oraz praktyczne porady,pomocne dla każdego cukiernika amatora. Od bavarese z melona i brzoskwińw winie musującym po zabajone z karmelizowanymi jabłkami i palaczinki z malinamii ricottą.Śliwki w syropie z lodamiBezy z kremem kasztanowymBrzoskwiniowa melbaMrożona zupa owocow... Owocowe fantazje naleśniki tarty i musy SLEVA -0 Kč Sugerowana cena 24,90 zł.

Kto z nas nie lubi owoców? Kiedy sezon trwa, warto jeść ich jak najwięcej. W książce Owocowe fantazje znajdziecie patenty, jak wykorzystać owoce do słodkich przekąsek i deserów! Dodany przez: Marta - redaktor ... KsiążkaOwocowe fantazje naleśniki tarty i musy ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

POWIĄZANE KSIĄŻKI