Między falami

Między falami - Sarah Moss | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Moss
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Między falami.pdf
ISBN
9674590485924

OPIS

Absolutnie fantastyczna książka! Bardzo, bardzo piękna powieść „Saturday Review”, BBC radio 4Adam zajmuje się córkami i pisze książkę o historii katedry w Coventry. Pewnego dnia odbiera telefon ze szkoły swojej piętnastoletniej córki i dowiaduje się, że Miriam nagle upadła i przestała oddychać. Bez żadnej przyczyny. Od tej chwili Adam pogrąża się w wyczerpującym, przerażającym oczekiwaniu na to, co się może zdarzyć, na wyjaśnienia, których nikt mu nie może udzielić.Między falami to książka o rodzicielskiej miłości, przytłaczającym lęku, chorobie i zdrowiu. O trudnej nastolatce i problemach małżeńskich. O pracy, płci i życiu rodzinnym w XXI wieku, o żonglerce, jaką jest codzienność. Jej lektura utwierdzi was w przekonaniu, że Sarah Moss to jedna z najbardziej oryginalnych i inteligentnych współczesnych pisarek.

Przeczytaj opis książki "Między falami" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Między falami". Informacje o MIĘDZY FALAMI, SARAH MOSS - 9346728831 w archiwum Allegro.

Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. ... Wymień różnice / podobieństwa między Jezusem a Mojżeszem? 2012-01-03 20:42:09 Wymień podobieństwa i różnice między starą a współczesną szkołą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI