Chińczyk demaskuje: Kroniki rozpusty vol. 1

Chińczyk demaskuje: Kroniki rozpusty vol. 1 - Jarosław Maringe | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Maringe
WYMIAR
4,96 MB
NAZWA PLIKU
Chińczyk demaskuje: Kroniki rozpusty vol. 1.pdf
ISBN
9033587831845

OPIS

Ta książka będzie poświęcona historii warszawskiego burdelu Rasputin. Był to swego czasu najbardziej znany burdel w Polsce, głównie za sprawą nagłośnienia przez media wizyty piłkarzy Legii Warszawa w tym przybytku. Dom publiczny działał od roku 2002 aż do wiosny roku 2014. Wówczas w lokalu złożył wizytę prokurator, do spółki z CBŚ, w wyniku czego szefostwo i obsługa musieli się przenieść do aresztu śledczego, a lokal – siłą rzeczy – zawiesił działalność.Osią opowieści będą perypetie Dolores, czyli Doroty B., i jej męża Pawła, związane z ich „rodzinnym biznesem”, oraz mafii mokotowskiej, która lokal otaczała czułą opieką i dla której stanowił on swoiste „centrum kultury”. Ta grupa przestępcza była najgroźniejszym gangiem w Polsce, a zasłynęła obcinaniem palców ofiarom porwań. Informacjom o branży i doświadczeniu, jakie posiadają Dolores i Paweł, nikt nie ma prawa zaprzeczać, wszak polski wymiar sprawiedliwości ich wkład w tę gałąź polskiej przedsiębiorczości wycenił na karę czterech lat pozbawienia wolności. Dolores została skazana między innymi za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Przez ręce tej grupy przeszły grube miliony złotych. Czy można mieć lepsze referencje?

Tanie podręczniki. Najniższe ceny książek i podręczników najszersza oferta.

Przeczytaj recenzję Chińczyk demaskuje kroniki rozpusty. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! W celu przechowywania wybranej pozycji wybierz jeden ze schowków z listy powyżej, lub utwórz nowy schowek korzystając z formularza poniżej Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Chińczyk demaskuje: Kroniki rozpusty vol.

POWIĄZANE KSIĄŻKI