Wybrzeże Bałtyku i Bornholm. Travelbook. Wydanie 3

Wybrzeże Bałtyku i Bornholm. Travelbook. Wydanie 3 - Peter Zralek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Zralek
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
Wybrzeże Bałtyku i Bornholm. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
3424144790180

OPIS

Wybrzeże Bałtyku to piaszczyste plaże, malownicze klify, porośnięte lasami nabrzeża i ruchome wydmy, które zachwycają i przyciągają jak magnes nie tylko latem. Na turystów pieszych i rowerowych czekają liczne trasy.Do tego wiele interesujących miast, w których każdy – i pasjonat historii, i miłośnik kultury, i smakosz – znajdzie coś dla siebie. A dla jeszcze większego urozmaicenia – rejs na Bornholm, nieodległą duńską wyspę, urzekającą swoim spokojemAtrakcje TrójmiastaWyspy, zatoki, jezioraParki narodowe i krajobrazoweUzdrowiska i kurortyLatarnie morskiePorty i przystanie rybackie

Wybrzeże Bałtyku to piaszczyste plaże, malownicze klify, porośnięte lasami nabrzeża i ruchome wydmy, które zachwycają i przyciągają jak magnes nie tylko latem. Na turystów pieszych i rowerowych czekają liczne trasy. Travelbook - Wybrzeże Bałtyku i Bornholm.

Wydanie 1 - ebook. Magdalena Bażela, Peter Zralek, Peter Zralek Wybrzeże Bałtyku i Bornholm - Bażela Magdalena , tylko w empik.com: 24,90 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI