Warszawa. Travelbook. Wydanie 2

Warszawa. Travelbook. Wydanie 2 - Marcin Michalski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Michalski
WYMIAR
10,19 MB
NAZWA PLIKU
Warszawa. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
1549237756898

OPIS

Warszawa to miasto niedoceniane przez turystów. Tymczasem mało kto wie, że pod względem liczby obiektów wpisanych do rejestru zabytków nieruchomych wyprzedza ona m.in. Kraków. Ale stołeczna metropolia to nie tylko „miasto nieujarzmione” o burzliwej historii, nie tylko kościoły i pałace, zabytkowe parki, znakomite muzea i galerie... To także nowoczesne miasto biznesu, rozrywki i kultury – również tej alternatywnej, dorównujące na tych polach innym europejskim stolicom. Warszawy po prostu nie wypada nie znać!Miejsca ważne dla dziejów PolskiHistoryczny zespół urbanistycznyŻywiołowa kultura miejskaDrapacze chmurPodwórkowe kapliczkiTętniące życiem nabrzeże WisłyTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

2 - 8197780822 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-07-16 - cena 20,70 zł Travelbook - Warszawa w.2018 2018 wydanie 2 .

Mapy. Przewodniki turystyczne - Przewodniki turystyczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI