Tryjon

Tryjon - Melissa Darwood | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melissa Darwood
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Tryjon.pdf
ISBN
7397505822971

OPIS

Jak udowodnisz swoją niewinność, jeśli nie pamiętasz ostatnich pięciu lat?"Nic nie ochroni nas przed bólem wspomnień. Sami musimy się z nim uporać".Mila jest inna niż wszyscy. Często traci świadomość, przebywa w jednym miejscu, by po kilku godzinach znaleźć się w zupełnie innym. Pewnego dnia budzi się w zaświatach, zwanych Tryjonem. Dowiaduje się, że nie żyje, a przed śmiercią dopuściła się zbrodni.Czy zdoła dowieść swojej niewinności?Czy kiedykolwiek jest za późno na miłość?I najważniejsze – co skrywa Tryjon?Wciągająca historia o życiu po śmierci i poszukiwaniu własnej tożsamości.***Melissa Darwood, kreując w wyjątkowy sposób ponurą i przygnębiającą wizję zaświatów, wrzuca czytelnika w wir wydarzeń prowadzących do nieoczywistych i zaskakujących rozwiązań. A w tym wszystkim nie zabraknie dramatu, przygody, thrillera i romansu, czyli elementów obowiązkowych w przypadku dobrej lektury.- Natalia Stanek, BestiariuszRefleksyjna, magiczna i wciągająca od pierwszych stron. Trzymasz w ręku wyśmienitą powieść!- Tatiana Marchuk, Lost in my booksNieprzewidywalna, balansująca pomiędzy jawą a fantazją. Melissa po raz kolejny mnie zaskoczyła. Gorąco polecam!- Ewelina Nawara, My fairy book worldMelissa Darwood porywa czytelników do niesamowitego świata, gdzie zaskoczenie czai się na każdym kroku. Fascynująca, wciągająca, przepełniona emocjami historia, która zaangażuje każdego do granic możliwości i nie pozostawi obojętnym. Gorąco polecam!- Daria Skiba, Kraina Książką ZwanaTryjon to książka, która pokazuje, jak zawalczyć o swoje życie. Mrok kontra miłość – Samotnia czy Wyspa Zbawionych? Wybór należy do ciebie.- Agnieszka Wójcik, Magical ReadingFragment książki - Tryjonissuu.com/wydawnictwosqn/docs/tryjon_issuu

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Tryjon może wydawać się kolejną pozycją z literatury młodzieżowej.

liczba stron: 320. Po Tryjon sięgałam z niemałą obawą, że właśnie w ręce me trafiła słaba młodzieżówka. Z każdą kolejną stroną przekonywałam sie jednak, że wygląda to nieco inaczej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI