Tatry, Gorce, Pieniny, Orawa i Spisz. Travelbook. Wydanie 3

Tatry, Gorce, Pieniny, Orawa i Spisz. Travelbook. Wydanie 3 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,29 MB
NAZWA PLIKU
Tatry, Gorce, Pieniny, Orawa i Spisz. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
2369907294579

OPIS

Tatry to najwyższe, najsłynniejsze, a według wielu również najpiękniejsze polskie góry. Wyniosłe szczyty, urokliwe doliny i fascynująca tatrzańska przyroda sprawiają, że co roku na podbój tatrzańskich szlaków wybiera się wielu amatorów górskich wędrówek. Turystów urzeka również Podhale z jego wyjątkową architekturą i kulturą góralską oraz maleńkie, za to niepowtarzalne Pieniny, słynące ze skalnych baszt Trzech Koron i przełomu Dunajca. Zapraszamy w góry z naszym przewodnikiem.Parki narodowe i krajobrazoweBarwna kultura ludowa PodtatrzaWidokowe szczytyZabytki architektury drewnianejGorczańskie haleSetki kilometrów szlaków

Okładka miękka Rok wydania 2017 Typ publikacji przewodnik. Spisz na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! tatry, gorce, pieniny, orawa i spisz.

Wyniosłe szczyty, urokliwe doliny i fascynująca tatrzańska przyroda sprawiają, że co roku na podbój tatrzańskich szlaków wybiera się wielu amatorów górskich wędr Tatry to najwyższe, najsłynniejsze, a według wielu również najpiękniejsze polskie góry. Szczegóły: Tatry Gorce Pieniny Orawa i Spisz Travelbook. - Praca zbiorowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI