Poznań. Travelbook. Wydanie 2

Poznań. Travelbook. Wydanie 2 - Katarzyna Byrtek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Byrtek
WYMIAR
10,10 MB
NAZWA PLIKU
Poznań. Travelbook. Wydanie 2.pdf
ISBN
2337892569242

OPIS

Poznań kojarzy się z dwoma koziołkami, pyrami i oszczędnością jego mieszkańców. Amatorzy zwiedzania zachwycają się architekturą oraz ofertą muzeów (m.in. jedną z największych kolekcji malarstwa w Polsce). Historyków fascynują zabytki z czasów Mieszka I i chrztu Polski. Profesjonaliści zjeżdżają tu na targi organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Malta Festival przyciąga wielbicieli teatru z całej Europy, miłośnicy przyrody odpoczywają m.in. nad słynącym z międzynarodowych regat Jeziorem Maltańskim. Ci, którzy kochają zakupy, buszują w centrum handlowym Stary Browar.Zabytki z czasów narodzin PolskiNiesztampowe muzea i galerieRozrywka w najlepszym wydaniuRomantyczne zaułki i oazy zieleniCiekawa kuchnia

Amatorzy zwiedzania zachwycają się architekturą oraz ofertą muzeó,w (m.in. jedną z największych kolekcji malarstwa w Polsce).

Historyków fascynują zabytki z czasów Mies... cena 13.45 Poznań. Travelbook.

POWIĄZANE KSIĄŻKI