Może kiedyś, innym razem

Może kiedyś, innym razem - Joanna Gawrych-Skrzypczak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Gawrych-Skrzypczak
WYMIAR
10,88 MB
NAZWA PLIKU
Może kiedyś, innym razem.pdf
ISBN
8252853239121

OPIS

Anna, właścicielka pensjonatu i stadniny koni w Miętach, nie może ułożyć sobie życia. Niepowodzenie w zawodach i rozterki sercowe to dopiero początek. Rodzinne historie sprzed lat, które zawsze stanowiły ważną część jej codzienności,przypomną o sobie...Anna zauważa, jak wiele w życiu przegapiła. Nie zawsze uda się nadrobić straty, a płomiennego uczucia nic już nie wskrzesi. Czy serce dobrze jej podpowie?Tymczasem jej przyjaciółka, Aśka, również zmaga się z dylematem miłosnym. Czy angażować się znowu w problematyczny związek z człowiekiem, który ją zranił? A może Aśka ulegnie urokowi przystojnego Włocha, który odwiedził ją w odziedziczonym dopiero co domu? Nieoczekiwany spadek kryje w sobie wielką tajemnicę, a przybysz z zagranicy pomoże Aśce odkryć tragiczne wojenne losy jej bliskich.Klucz do rozwiązania wszystkich zagadek leży w dawnych zapiskach, pozostawionych listach, straconych szansach… Czy bohaterki odkryją prawdę o wielkiej, niespełnionej miłości, którą los zagnał kiedyś daleko, poza granice ojczyzny?"Pięknie opowiedziana historia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wojenne traumy, pogmatwane ludzkie losy i miłość, której wszyscy pragną." Ałbena Grabowska

przez Mieczysława Fogga i Adama Wysockiego. Piosenka została wpleciona w fabułę filmu Jutro idziemy do kina (2007). Może kiedyś innym razem Autorka: Joanna Gawrych-Skrzypczak.

Ja pod gazem ty pod gazem Wszystko jedno, innym razem Może kiedyś innym razem W każdym razie, dzisiaj nie Podatek jeden Podatek drugi Pożyczka owszem, dobra myśl Rachunek weksel W ogóle długi Dobrze, dlaczego dziś Może kiedyś, innym razem, dziś na razie nie Dzisiaj głowa jest pod gazem, nie wie czego chce Dni się robią coraz krótsze, może jutro czy pojutrze W każdym razie dzisiaj ... Książka Może kiedyś, innym razem... autorstwa Gawrych-Skrzypczak Joanna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 23,03 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI