Mistrzowskie rozmowy. Biało-czerwoni mundialiści

Mistrzowskie rozmowy. Biało-czerwoni mundialiści - Nikodem Chinowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nikodem Chinowski
WYMIAR
7,10 MB
NAZWA PLIKU
Mistrzowskie rozmowy. Biało-czerwoni mundialiści.pdf
ISBN
2652350605423

OPIS

Szesnaście rozmów z uczestnikami i obserwatorami wszystkich mundiali, na których grali biało-czerwoniTo zarówno odtworzenie ich ówczesnych gorących emocji, jak i chłodne oceny po czasie. To przywołanie wydarzeń, które dla kibiców były niedostępne, a dla sprawozdawców pozostały niezauważone. To słodkie opisy sukcesów i gorzkie bilanse niepowodzeń.„Mistrzowskie rozmowy” zabierają czytelnika na spacer po mundialowych boiskach, szatniach i hotelach, w których przebywały reprezentacje Polskiz roczników 1938, 1974, 1978, 1982, 1986, 2002 oraz 2006. W rolę przewodników tych spacerów wcielają się uczestnicy tamtych turniejów – zarówno postacie pierwszoplanowe, jak i bohaterowie z dalszego planu. Prowadzący rozmowy i autor książki, Nikodem Chinowski, porusza sprawy przyjemne i trudne, pyta o wydarzenia publicznie znane, jak i o te do tej pory pozostające w zamkniętej szufladzie.Znakomite grafiki, które tworzą całościowy obraz polskich mundiali z lat 1938-2006.

Przeczytaj recenzję Mistrzowskie rozmowy. Biało-czerwoni mundialiści.

Biało-czerwoni mundialiści ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad) Nikodem Chinowski ... „Mistrzowskie rozmowy" zabierają czytelnika na spacer po mundialowych boiskach, szatniach i hotelach, w których przebywały reprezentacje Polski w latach 1938-2006. Mistrzowskie rozmowy. Biało-czerwoni mundialiści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI