Zrozumieć psa. Jak być jego lepszym przyjacielem

Zrozumieć psa. Jak być jego lepszym przyjacielem - John Bradshaw | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Bradshaw
WYMIAR
3,64 MB
NAZWA PLIKU
Zrozumieć psa. Jak być jego lepszym przyjacielem.pdf
ISBN
6496979635731

OPIS

Autor obala szereg obiegowych opinii o psach, tłumacząc, iż psy nie są dążącymi do dominacji udomowionymi wilkami. Są stworzeniami, u których rozwinęły się cechy umożliwiające im życie w harmonii z innymi gatunkami, zwłaszcza z ludźmi. Autor posługuje się przełomowymi badaniami nad relacjami ludzi ze światem zwierząt, by pokazać świat z perspektywy psa.Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika psów.

Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zrozumieć Psa Jak Być Jego Lepszym Przyjacielem John Bradshaw Dog Sense: How the New Science of Dog Behavior Can Make You a Better Friend to Your Pet ISBN 978-83-7554-458-9 Okładka miękka Rok wydania 2018 Tytuł Zrozumieć psa. Jak być jego lepszym przyjacielem Książka Jak być najlepszym przyjacielem psa autorstwa Mnisi z New Skete , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 35,49 zł .

2 - John Bradshaw - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Zrozumieć psa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI