Krok za tobą

Krok za tobą - Lisa Gardner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lisa Gardner
WYMIAR
9,35 MB
NAZWA PLIKU
Krok za tobą.pdf
ISBN
8864180350317

OPIS

Lisa Gardner to jedna z moich ulubionych autorek. Jej ekscytujące thrillery mają szybkie tempo i zaskakują niemal na każdej stronie. Zdecydowanie polecam”. – Karin SlaughterCzy jest bohaterem?Osiem lat temu starszy brat Sharlah Nay Rash zatłukł pijanego ojca kijem bejsbolowym, by uratować im obojgu życie. Trzynastoletnia Sharlah wreszcie odnalazła swoje miejsce na świecie. Emerytowany psycholog kryminalny z FBI, Pierce Quincy, i jego partnerka, Rainie Conner, właśnie mają ją adoptować.Czy jest mordercą?I wtedy policja otrzymuje zgłoszenie. Podwójne zabójstwo na pobliskiej stacji benzynowej, a potem relacje o uzbrojonym podejrzanym, który grasuje z bronią po lasach Oregonu. Quincy i Rainie natychmiast ruszają na pomoc w pościgu. Wszystko wskazuje na to, że mordercą może być Telly Ray Nash. A wygląda na to, że dopiero się rozkręca.Jedno wiadomo na pewno. Wrócił.Gdy polowanie na Telly’ego spowalnia, Quincy i Rainie muszą odpowiedzieć sobie na dwa kluczowe pytania. Dlaczego po ośmiu latach ten młody człowiek zaczął znowu zabijać? I co to oznacza dla Sharlah?„Konstrukcja powieści Krok za tobą jest piekielnie sprytna”. Connecticut Post

Po prostu opis, który dał nam wydawca był tak inny od kryminałów jakie ja osobiście poczytywałam, że nie było innej opcji jak wziąć książkę i przekonać się jak Lisa Gardner pisze. Krok Za Tobą - Lisa Gardner już od 20,86 zł - od 20,86 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Krok za Tobą" jest książką, którą od samego początku gdy tylko zobaczyłam, wiedziałam, że złapie ją i przeczytam.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI