Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dale Carnegie
WYMIAR
10,21 MB
NAZWA PLIKU
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi.pdf
ISBN
9992744083676

OPIS

Sekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. A jak wiadomo najtrudniej pisać najprościej. Każda rada w niej zawarta wydaje się oczywista. Człowiecza mądrość tkwi w podświadomości. Sztuką jest jej wydobycie i zastosowanie w działaniu. Niewielu to potrafi. Carnegie tak. Po mistrzowsku. Jak zdobyć przyjaciół... ułatwia swobodne poruszanie się w biznesie. Przydaje się znakomicie w życiu rodzinnym i towarzyskim.

Obecnie komunikujemy się w sposób błyskawiczny. Dale Carnegie - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi • pdf • pliki użytkownika qualitybooks przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Dale Carnegie Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi.pdf Plik Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Dale Carnegie.epub na koncie użytkownika marcinno256 • folder 2018-04-30 • Data dodania: 18 maj 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. (Kliknij aby rozwinąć opinię) Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, to wyjątkowy poradnik motywacyjny, który nie stanowi powielenia wielu zasad znanych z innych tego typu poradników. Choć nie odkryjemy nic rewolucyjnego, to jednak słowa zawarte w poradniku popychają nas ku zmianą.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Ale to Ty przyciągasz ludzi do siebie, dokładnie takich. Masz to, co myślisz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI