Przekleństwo Swietłany. Historia córki Stalina

Przekleństwo Swietłany. Historia córki Stalina - Beata de Robien | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata de Robien
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Przekleństwo Swietłany. Historia córki Stalina.pdf
ISBN
6177086953397

OPIS

Przekleństwo Swietłany to intymny portret Swietłany Alliłujewej, córki Józefa Stalina. Autorka śledzi jej losy od dzieciństwa naznaczonego śmiercią matki, skomplikowanymi relacjami z apodyktycznym ojcem, poprzez dramatyczny okres II wojny światowej, nieudane małżeństwa, aż do decyzji o poszukiwaniu azylu i ucieczki do Stanów Zjednoczonych w 1967 roku. Opowiadając o Swietłanie, Beata de Robien kreśli również panoramę historyczną komunistycznej Rosji tamtych lat, pisze o Józefie Stalinie i jego najbliższym otoczeniu. Historia Swietłany stawia przed czytelnikiem szereg pytań: czy możliwe jest normalne życie z piętnem ojca będącego jednym z największych zbrodniarzy w dziejach ludzkości? Czy można wyzbyć się poczucia winy za zbrodnie ojca? Jak mierzyć się z demonami przeszłości?

Historia córki Stalina. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Informacje o Przekleństwo swietłany historia córki stalina - 9793843280 w archiwum Allegro.

Historia córki Stalina. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Przekleństwo Swietłany Historia Córki Stalina - Beata De Robien już od 21,40 zł - od 21,40 zł, porównanie cen w 25 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI