Po co jest PR?

Po co jest PR? - Łukasz Zając | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Zając
WYMIAR
8,59 MB
NAZWA PLIKU
Po co jest PR?.pdf
ISBN
2851424244774

OPIS

Książka "Po co jest PR?" pozwala nam zbliżyć się do świata public relations i zrozumieć funkcjonowanie agencji PR. Pokazuje, jak pracują specjaliści ds. PRu, kim są oraz w jaki sposób podejmować z nimi współpracę korzystną dla naszej organizacji.Łukasz Zając opisuje najważniejsze mechanizmy PR oraz zdradza sekrety udanej współpracy z PR-owcami. Podkreśla, że public relations to coś więcej niż tylko komunikacja. Rozumie on PR jako możliwość wywołania zmian w organizacji, otoczeniu i sposobie myślenia odbiorców.Autor prezentuje wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów PR oraz przedstawia świeże spojrzenie wielu praktyków, z którymi rozmawiał przy tworzeniu książki.Książka pokazuje, jak:• przygotować się do współpracy z agencją PR;• zbudować skuteczną politykę komunikacyjną dla naszej działalności;• rozwinąć firmę dzięki innowacyjności i interdyscyplinarności oferowanej w doradztwie PR;• z pomocą public relations odnaleźć się w środowisku nowych mediów i komunikacji społecznej;• wybrać najlepszy model współpracy ze specjalistą ds. public relations;• budować i chronić reputację dzięki public relations;• dopasować budżet, czas i wizję sukcesu do możliwości swojej organizacji i agencji PR.

Łukasz Zając ISBN:9788363566975 - Książki - Ekonomia - Marketing. Badania marketingowe.

PRu, kim są oraz w jaki sposób podejmować z nimi współpracę korzystną dla naszej organizacji. Łukasz Zając opisuje najważniejsze mechanizmy PR oraz zdradza sekrety udanej współpracy z PR-owcami. Książka Po co jest PR? pozwala nam zbliżyć się do świata public relations i zrozumieć funkcjonowanie agencji PR.

POWIĄZANE KSIĄŻKI