Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin

Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin - Kaja Nowakowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kaja Nowakowska
WYMIAR
8,52 MB
NAZWA PLIKU
Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin.pdf
ISBN
4633640361029

OPIS

Trzeba być szaleńcem, żeby jeść to, co zerwie się na łące lub w lesie? Wcale nie! Wystarczy chęć odkrywania nowych smaków, korzystanie z rad popartych wiedzą i odrobina kulinarnej fantazji.Kaja Nowakowska i Gosia Ruszkowska, blogerki znane jako Mead Ladies, radzą, jak bezpiecznie znaleźć, zbierać i przyrządzić to, co rośnie wokół nas. Wcale nie musisz mieszkać na wsi, żeby zostać zbieraczem dzikich roślin. Dowiedz się, jak w wielkim mieście zdobyć rośliny wolne od zanieczyszczeń. Poznaj dania z grzybów, korzeni, liści, owoców, nasion i kwiatów.Wiedza tajemna? Szamańskie zwyczaje? Magiczne praktyki? Oczywiście, ale poparte naukową wiedzą!

Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin Kaja Nowakowska ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Dzikie smaki.

Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin . Kaja Nowakowska, Małgorzata Ruszkowska-Macur.

POWIĄZANE KSIĄŻKI