Zmysłowa idealna żona. Seria Zmysłowa dziewczyna. Tom 2

Zmysłowa idealna żona. Seria Zmysłowa dziewczyna. Tom 2 - Helen Hardt | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Hardt
WYMIAR
6,73 MB
NAZWA PLIKU
Zmysłowa idealna żona. Seria Zmysłowa dziewczyna. Tom 2.pdf
ISBN
5584154207644

OPIS

Kate i Price’a Lewisów łączyło małżeństwo idealne – miłość, udane kariery i wspaniałe mieszkanie w mieście. Kiedy jednak Price ginie w katastrofie samolotu podczas podróży służbowej, bajka umiera razem z nim.Mija rok, a Kate nadal nie może się z tym pogodzić. Przechodzi żałobę tak intensywnie, jak intensywnie kochała Price’a. Gdy szwagierka namawia ją na babskie wakacje – trzy tygodnie na wyspie na południowym Pacyfiku – Kate się zgadza. W willi równie ustronnej jak sama wyspa zamieszkują we dwie, a przynajmniej tak jej się wydaje do chwili, kiedy na plaży natyka się na ducha. Price żyje.Ich ponownemu spotkaniu daleko do ideału. Kate dochowała wierności zmarłemu mężowi, ale teraz domaga się wyjaśnień. Zamiast nich otrzymuje zagadkową propozycję – może wrócić za trzy tygodnie do domu sama albo zniknąć z Price’em… Na zawsze.Emocje szaleją, namiętność płonie jasnym ogniem, a Kate mierzy się z wyborem niemożliwym. Czy Price zdoła odzyskać żonę? A może jego tajemnice rozdzielą ich na zawsze?

Pseudonim. Zmysłowa idealna żona" Meredith Wild i Helen Hardt to drugi tom z cyklu Zmysłowa dziewczyna - warto wiedzieć, że nie trzeba jednak ich czytać po kolei bo historia z tomu pierwszego i drugiego się nie łączy. Obie panie znam - chociaż nie do końca.

Wszystko o nowej książce autorstwa: Meredith Wild, Helen Hardt. Zmysłowa idealna żona - Meredith Wild Książka romantyczna już od 25,94 zł - od 25,94 zł, porównanie cen w 5 sklepach. Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Zmysłowa idealna żona" to mieszanka wybuchowa, w której znajdziemy odrobinę kryminału, lekkiego thrillera i garść ognistego romansu, który przenosi nas w inny świat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI