Zawsze mieszkałyśmy w zamku

Zawsze mieszkałyśmy w zamku - Shirley Jackson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Shirley Jackson
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Zawsze mieszkałyśmy w zamku.pdf
ISBN
8173881062357

OPIS

Niesamowita gotycka opowieść autorki "Nawiedzonego Domu na Wzgórzu"!Mary Katherine Blackwood, jej siostra Constance i wuj Julian zamieszkują rodzinną posiadłość. Jeszcze kilka lat wcześniej rodzina liczyła siedmiu członków – do czasu pewnego tragicznego popołudnia, które wciąż pozostaje na językach wszystkich mieszkańców miasteczka. Teraz młodsza siostra robi wszystko, aby uchronić Constance przed natarczywością i wrogością miejscowej społeczności. Dni upływają im w dosyć szczęśliwym odosobnieniu, aż pewnego dnia do posiadłości przybywa kuzyn Charles…Na 2018 rok zaplanowano premierę ekranizacji książki.

Narratorką powieści jest Marry Katherine Blackwood, zwana przez wszystkich Merricat. Zawsze mieszkałyśmy w zamku już od 21,23 zł - od 21,23 zł, porównanie cen w 31 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zawsze mieszkałyśmy w zamku to historia owiana tajemnicą.

Rodzinie, na której ciąży tajemnica z przeszłości: mroczna i mordercza, sprawiająca, że Blackwoodowie są wykluczeni z lokalnej społeczności. Napisz recenzję o produkcie: Zawsze mieszkałyśmy w zamku (e-book) Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI