Zaplątani. Opowieści Roszpunki. Sekrety ujawnione. Seria #Czytelnia Poziom 2

Zaplątani. Opowieści Roszpunki. Sekrety ujawnione. Seria #Czytelnia Poziom 2 - Kathy McCullough | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kathy McCullough
WYMIAR
12,32 MB
NAZWA PLIKU
Zaplątani. Opowieści Roszpunki. Sekrety ujawnione. Seria #Czytelnia Poziom 2.pdf
ISBN
6102009523962

OPIS

Ucieczka z wieży była epicką przygodą, ale to jeszcze nic w porównaniu z wyzwaniami, którym teraz musi sprostać Roszpunka! W tej książce znajdziesz aż dwa opowiadania na podstawie odcinków znanego z Disney Channel serialu Zaplątani.Opowieść pierwszaDługie blond włosy Roszpunki powracają w tajemniczych okolicznościach, a ona chce zrozumieć, dlaczego. Księżniczka i jej przyjaciółka Kasandra wyruszają na poszukiwanie czarnoksiężnika, który może znać odpowiedzi na ich pytania.Opowieść drugaNa zamku trwają przygotowania do targów naukowych. Czy Roszpunce uda się zaprezentować genialny wynalazek własnego pomysłu?#Czytelnia to nowy projekt wydawniczy przeznaczony dla czytelników od 6 roku życia, w którym znalazły się znane i lubiane powieści z ulubionymi bohaterami.Został podzielony na trzy poziomy, w zależności od wieku dziecka.Poziom pierwszy z nich, oznaczony kolorem żółtym, skierowany jest do dzieci w wieku 6-8 lat. Są to około 100 stronicowe książki, których bohaterami są przede wszystkim Księżniczki i postaci znane z Krainy Lodu.Poziom drugi, oznaczony na niebiesko, skierowany jest do dzieci w wieku 8-10 lat. Książki z tego poziomu to głównie powieści z bohaterami znanymi z serialu „Zaplątani”, marvelowskimi superherosami czy postaciami ze świata Star Wars. Grubość każdej z książek to 100-200 stron.Poziom trzeci, kolor czerwony, to książki dla czytelników powyżej 12 roku życia. Każda z nich to ponad 200 stron pasjonującej przygody, przede wszystkim z bohaterami Star Wars oraz Twisted Tales, czyli najsłynniejszymi księżniczkami Disneya w zupełnie nowym, mrocznym ujęciu.

Książka Zaplątani. Sekrety ujawnione liczy 128 stron.

Ale któregoś dnia z pomocą złodzieja Flynna Zaplątani Opowieści Roszpunki Sekrety ujawnione Egmont Zaplątani Opowieści Roszpunki Sekrety ujawnione. Oprawa miękka: ISBN: 978-83-281-3132-3: EAN: 9788328131323: Liczba stron: 128: Format: 150x210mm: Cena katalogowa: 16,99 zł ... Seria #czytelnia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI