Wspinaczka coacha

Wspinaczka coacha - Aneta Jurewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Jurewicz
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Wspinaczka coacha.pdf
ISBN
6055906553242

OPIS

Wspinaczka coacha – przewodnik dla początkujących coachów jest metaforyczną podróżą „po szlakach” rozwoju kompetencji coachingowych.Autorka prowadzi Czytelnika, posługując się metaforą wspinaczki górskiej, przez kolejne szczeble kariery coacha i doskonalenie jego kluczowych kompetencji – od wyboru szkoły coachingu aż po akredytację. W książce – jak przewodnik po górskich szlakach – pokazuje nam krok po kroku rozwój osobisty coacha, odpowiada na najczęstsze pytania i rozwiewa różne wątpliwości.Oprócz praktycznych i merytorycznych wskazówek, dobrych praktyk i drogowskazów mentora coacha, Czytelnik znajdzie tu wiele metafor, inspiracji, podpowiedzi, myśli, obszarów do wglądu i gotowych narzędzi wspierających rozwój osobisty coacha.

Autorka prowadzi czytelnika posługując się metaforą wspinaczki górskiej, przez kolejne szczeble kariery coacha i doskonalenie jego kluczowych kompetencji - od wyboru szkoły coachingu aż po ... Wspinaczka Coacha - przewodnik dla początkujących coachów jest metaforyczną podróżą „po szlakach" rozwoju kompetencji coachingowych. Autorka prowadzi Czytelnika posługując się metaforą wspinaczki górskiej, przez kolejne szczeble kariery coacha i doskonale Wspinaczka coacha - przewodnik dla początkujących coachów jest metaforyczną podróżą „po szlakach" rozwoju kompetencji coachingowych..

Autorka prowadzi Czytelnika, posługując się metaforą wspinaczki górskiej, przez kolejne szczeble kariery coacha i doskonalenie jego kluczowych kompetencji - od wyboru szkoły coachingu aż po ... Okładka twarda z obwolutą Rok wydania 2015 Tytuł Wspinaczka ku zwycięstwu. Nieznana historia elitarnej 10.

POWIĄZANE KSIĄŻKI