Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut

Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut - Urban Viola | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urban Viola
WYMIAR
8,43 MB
NAZWA PLIKU
Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut.pdf
ISBN
2057297207195

OPIS

Zastanawiasz się, jak dobrze rozpocząć dzień? Mam na to niezawodny sposób - pozwól sobie na pełnowartościowe śniadanie, którego przygotowanie nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Powiedz „nie” monotonnemu odżywianiu i smakowej rutynie!W książce znajdziesz aż 100 przepisów na zbilansowane śniadania pełne najbardziej wartościowych produktów, jakie znam. Zrobimy razem coś naprawdę smacznego!Viola Urban, autorka bloga Okiemdietetyka.plTa książka jest niesamowita, z wyjątkowymi pomysłami na różnorodne śniadania. Wszystko w niej jest przemyślane, piękne, zdrowe, naturalne, szybkie do przygotowania i absolutnie pyszne! Dla każdego z nas śniadanie może być najbardziej fantastyczną częścią dnia. Jego zjedzenie jest jednym z najzdrowszych nawyków, ale tak wielu z nas tkwi w rutynie albo, co gorsza, całkowicie je pomija. Książka Violi to zbiór inspiracji z łatwymi, kuszącymi i odżywczymi przepisami. Co więcej - autorka jest dietetykiem i zadbała o każdy szczegół.(Kinga Paruzel - blogerka i autorka książek kulinarnych, finalistka I polskiej edycji programu „Masterchef”)Śniadanie to najważniejszy posiłek. To, w jaki sposób go skomponujemy, będzie miało wpływ na samopoczucie przez resztę dnia. Książka „Poranne Inspiracje” pomoże dokonać właściwego wyboru pożywnego zestawu śniadaniowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb i upodobań czytelnika. Wzbogacona praktycznymi poradami dietetyka, pięknie ilustrowana, uwzględniająca krajowe produkty sezonowe będzie nieocenioną pomocą dla osób poszukujących urozmaicenia dla dotychczasowych dań śniadaniowych.(dr Justyna Bylinowska - twórca i redaktor naczelna portalu Dietetycy.org.pl)Viola udowadnia, że powiedzenie „żeby nam się chciało tak, jak nam się nie chce” może stać się możliwe. Proponowane przepisy są łatwe i szybkie w przygotowaniu, bez straty na jakości i wartościach odżywczych posiłków. W dobie internetu i kilkudniowych kursów z zakresu żywienia łatwo trafić na mylne informacje z ust „dietetyków”. Porady Violi to bezpieczna przystań wśród internetowych ekspertów - jej opinie są osadzone w evidence-based medicine i dostosowane do polskich warunków. Viola w swoich treściach - zarówno książce, jak i na blogu - łączy merytoryczną wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Medycznym z empatycznym podejściem do podopiecznych, co czyni jej rady nie tylko wartościowymi, ale i funkcjonalnymi. Jestem przekonana, że ta książka nie tylko dostarczy inspiracji na 100 zdrowych śniadań, ale też informacji pozwalających na samodzielne skomponowanie idealnego śniadania.(Monika Ciesielska - dietetyk, autorka bloga Dr Lifestyle)PATRONI MEDIALNI:Kukbuk, Women’s Health, Dietetycy.org.pl, Sielska Kuchnia, aCOOKu, Ugotuj.to, Kcalmar

Powiedz „nie" monotonnemu odżywianiu i smakowej rutynie! W książce znajdziesz aż 100 przepisów na zbilansowane śniadania pełne najbardziej wartościowych produktów, jakie znam. Zdrowe śniadania w 15 minut" - teraz wystarczy jedynie 15 minut, aby przygotować smakowite, pożywne i zdrowe śniadanie! „Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut" Violi Urban to idealna książka dla tych, którzy nie lubią monotonii w kuchni i szukają sposobu na urozmaicone, ciekawe i zdrowie śniadanie. Mam na to niezawodny sposób - pozwól sobie na pełnowartościowe śniadanie, którego przygotowanie nie zajmie Ci więcej niż 15 minut.

Zdrowe śniadania w 15 minut Autor: Viola Urban Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Publicat Ilość stron: 240 Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut to nowo wydana książka z przepisami, opublikowana nakładem wydawnictwa Publicat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI