Moja podróż do Rosji

Moja podróż do Rosji - Antoni Słonimski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoni Słonimski
WYMIAR
12,33 MB
NAZWA PLIKU
Moja podróż do Rosji.pdf
ISBN
6764322976305

OPIS

Antoni Słonimski w 1932 roku odbył podróż do ZSRR, której plonem stał się prezentowany tom. O jego odbiorze w Rosji tak pisał sam autor: Od czasu książki Moja podróż do Rosji jestem na czarnej liście u sowieckich urzędników. Proszą co pewien czas wszystkich literatów i karmią kawiorem – a ja za karę muszę siedzieć w domu.

Antoni Słonimski w 1932 roku odbył podróż do ZSRR, której plonem stał się prezentowany tom. O jego odbiorze w Rosji tak pisał sam autor: Od czasu książki Moja podróż do Rosji jestem na czarnej liście u sowieckich urzędników. Wokół książki.

Proszą co pewien czas wszystkich literatów i karmią kawiorem - a ja za karę muszę siedzieć w domu. Moja Podróż Do Rosji - opis produktu: Antoni Słonimski w 1932 roku odbył podróż do ZSRR, której plonem stał się prezentowany tom. O jego odbiorze w Rosji tak pisał sam autor: `Od czasu książki Moja podróż do Rosji jestem na czarnej liście u sowieckich urzędników. Sprawdź niskie ceny i kup Moja podróż do Rosji w.2018 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Przedruk z 1932 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI