Miłość barona

Miłość barona - Grace Burrowes | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grace Burrowes
WYMIAR
5,77 MB
NAZWA PLIKU
Miłość barona.pdf
ISBN
1914334172714

OPIS

Baron Thomas Jennings przybywa do swej nowo nabytej posiadłości i dowiaduje się, że zarządca zniknął bez śladu po szokującym skandalu. Teraz, mimo oburzenia okolicznych mieszkańców, majątkiem zajmuje się jego nieodparcie piękna córka, panna Loris Tanner. Thomas doskonale wie, jak to jest być nieakceptowanym przez otoczenie, a jako człowiek interesu docenia efekty pracy Loris. Pozostawia ją więc na stanowisku, mimo że to typowe męskie zajęcie. Jej czar i uroda także nie są bez znaczenia…Lecz nagle na jego posiadłość spada cała seria tajemniczych, groźnych wypadków. Kto za nimi stoi? I jakiego wyboru dokona Loris, kiedy prawda wyjdzie na jaw?

Grace Burrowes. Cykl: Dżentelmeni po przejściach (tom 1) Średnia ocen: 5,8 / 10 53 ocen .

Teraz, mimo oburzenia okolicznych mieszkańców, majątkiem zajmuje się jego nieodparcie piękna córka, panna ... Opis: Miłość barona - Burrowes Grace. Zmysłowa namiętność, prawdziwa wielka miłość i prawdziwi, doświadczeni przez los bohaterowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI