Kości mówią

Kości mówią - Kathy Reichs | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kathy Reichs
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Kości mówią.pdf
ISBN
3800691908614

OPIS

Temperance Brennan w samym środku świata mrocznych tajemnic i niebezpiecznych wierzeń, w którym zacierają się granice dobra i zła…Temperance Brennan odwiedza niejaka Hazel „Lucky” Strike, przenikliwa detektyw amator poszukująca w Internecie danych na temat umorzonych śledztw w sprawach zabójstw, i przynosi nagranie, na którym słychać głos młodej dziewczyny, więzionej i terroryzowanej. Strike jest przekonana, że ów głos należy do osiemnastoletniej Cory Teague, która zaginęła ponad trzy lata wcześniej. Jest także pewna, że szczątki nastolatki spoczywają zakurzone w magazynie laboratorium, w którym pracuje Brennan.Brennan ma jednak wątpliwości, czy powinna nawiązać współpracę z samozwańczą detektyw buszującą w sieci. Lecz gdy pojawiają się kolejne dowody, wie, że musi się udać w dzikie leśne ostępy, w których znaleziono dyktafon z poruszającym nagraniem głosu Cory Teague, a być może również jej kości. Wyprawa przynosi kolejne niepokojące odkrycia i nowe pytania. A także makabryczne dowody śmierci następnych ofiar i trop zagorzałej, tajemnej sekty religijnej…„Uwielbiam Kathy Reichs – zawsze straszy, zawsze dostarcza suspensu i zawsze czegoś nowego uczy”. Lee Child

To jest kolejna tej autorki przeczytana książka . Wszystkie są fajne zwłaszcza dla miłośników ciekawostek.

Masa ciała ofiary ustalana jest w oparciu o cechy kośćca i na pomiarach wybranych elementów szkieletu. Zazwyczaj służy temu określanie szerokości miednicy, długości ciała i średnicy głowy kości udowej. Szczegóły: Kości mówią - Reichs Kathy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI