Miłość warta obrączek

Miłość warta obrączek - ks. prof. Robert Skrzypczak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. prof. Robert Skrzypczak
WYMIAR
12,87 MB
NAZWA PLIKU
Miłość warta obrączek.pdf
ISBN
6381751638947

OPIS

Jest to kolejna publikacja jednego z najbardziej znanych polskich teologów. Autor, w obliczu kryzysu rodziny i adhortacji apostolskiej papieża Franciszka, jako doświadczony katechista, postanowił napisać swego rodzaju poradnik i vademecum dla tych, którzy obawiają się wejścia w związek małżeński, żywią duże nadzieje związane z tym sakramentem oraz są już po ślubie i borykają się z różnymi problemami. Żywa opowieść o „Wielkim Sakramencie”, napisana popularnonaukowym językiem, spodoba się każdemu.

Autor, w obliczu kryzysu rodziny i adhortacji apostolskiej papieża Franciszka, jako doświadczony katechista, postanowił napisać swego rodzaju poradnik i vademecum dla tych, którzy obawiają się wejścia w ... Książka Miłość warta obrączek Jak zbudować małżeństwo na całe życie, pochodzi z wydawnictwa Fundacja Instytut Globalizacji. Autorem książki jest Robert Skrzypczak.

Data wydania: 2018-01-01 ... Napisz recenzję o produkcie: Miłość warta obrączek Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI