Magnetyczna Północ. Rozmawia Ellen Hinsey

Magnetyczna Północ. Rozmawia Ellen Hinsey - Tomas Venclova | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomas Venclova
WYMIAR
10,7 MB
NAZWA PLIKU
Magnetyczna Północ. Rozmawia Ellen Hinsey.pdf
ISBN
2853553882869

OPIS

Magnetyczna Północ to wywiad rzeka przeprowadzony przez poetkę i tłumaczkę Ellen Hinsey. Można się z niego nauczyć historii Litwy i Związku Radzieckiego, ale przede wszystkim poznać bliżej Tomasa Venclovę, jego rodzinę, przyjaciół, wybory życiowe i myśli. Na kartach tej książki spotykamy Josifa Brodskiego i Czesława Miłosza, Borysa Pasternaka i Annę Achmatową, Natalię Gorbaniewską i ojca Tomasa - Antanasa Venclovę. Poznajemy inteligencką Litwę, tak interesującą i barwną. Venclova ma nie tylko wspaniałą pamięć, ale także z uporem prowadzony dziennik i niezwykły talent do rzeczowej i oszczędnej prozy.Irena Grudzińska-Gross

Data zakończenia 2018-12-06 - cena 56,99 zł Książka "Magnetyczna Północ Rozmawia Ellen Hinsey" Tomas Venclova nie ma jeszcze dodanej recenzji. Nowości z kategorii: Książki » historia » Historia państw » Historia Litwy.

Venclova ma nie tylko wspaniałą pamięć, ale także ... MAGNETYCZNA PÓŁNOC ROZMAWIA ELLEN HINSEY - 30631901 jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Magnetyczna północ. Rozmawia Ellen Hinsey 2018 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI