Kłamstwo doskonałe (wydanie pocketowe)

Kłamstwo doskonałe (wydanie pocketowe) - Michael Ledwidge | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Ledwidge
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Kłamstwo doskonałe (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
9521883795591

OPIS

Zniknęła, by ocalić własne życie.Teraz ktoś za to zapłaci swoim...Nina Bloom, dobrze zapowiadająca się nowojorska prawniczka, samotnie wychowująca szesnastoletnią Emmę, zbudowała swoje perfekcyjne życie na kłamstwie, A wszystko zaczęło się siedemnaście lat wcześniej.Nosiła wówczas nazwisko Jeanine Fourier, mieszkała w Key West na Florydzie i od dwóch lat była szczęśliwą żoną przystojnego oficera policji Petera Fouriera. Wtedy właśnie po raz pierwszy uświadomiła sobie, jak mało wie o człowieku, którego poślubiła. I zdała sobie sprawę, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo, że jedynym ratunkiem jest dla niej upozorowanie własnej śmierci i natychmiastowa ucieczka. Po latach przeszłość powróci w nieoczekiwany sposób.Pewien człowiek zostaje skazany na karę śmierci za morderstwo, którego nie popełnił, jego egzekucja ma odbyć się z kilka dni. Nina wie, że tylko ona może ocalić niewinnego. A to oznacza jedno - powrót do Key West i stawienie czoła złu, od którego próbowała kiedyś uciec…

Mężczyzna usiłuje... Kłamstwo doskonałe . Michael Ledwidge, James Patterson.

Ludwikowi zależy na tym, by ukochana wnuczka z nim zamieszkała, lecz ona stawia warunek - chce w końcu pozna Sekrety i kłamstwa (wydanie pocketowe) Opis wydawniczy Autor: Sylwia Trojanowska Data wydania: 18.09.2019 Wydawca: Czwarta Strona ISBN: 978-83-66381-72-8 Liczba Stron: 332 Okładka: oprawa broszurowa Dostępność: W magazynie. Dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI