Odkrycie Belli. Seria #Czytelnia Poziom 1

Odkrycie Belli. Seria #Czytelnia Poziom 1 - Tessa Roehl | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tessa Roehl
WYMIAR
4,21 MB
NAZWA PLIKU
Odkrycie Belli. Seria #Czytelnia Poziom 1.pdf
ISBN
8967843569323

OPIS

Młoda Bella prowadzi szczęśliwe życie z ukochanym tatą – wynalazcą. Jednak w szkole czuje się samotna i niezrozumiana. Pewnego razu odkrywa w miasteczku podupadającą księgarnię. Czy zdoła przekonać innych uczniów, że książki są cudowne? Czy uda się jej ocalić sklep przed bankructwem?#Czytelnia to nowy projekt wydawniczy przeznaczony dla czytelników od 6 roku życia, w którym znalazły się znane i lubiane powieści z ulubionymi bohaterami.Został podzielony na trzy poziomy, w zależności od wieku dziecka.Poziom pierwszy z nich, oznaczony kolorem żółtym, skierowany jest do dzieci w wieku 6-8 lat. Są to około 100 stronicowe książki, których bohaterami są przede wszystkim Księżniczki i postaci znane z Krainy Lodu.Poziom drugi, oznaczony na niebiesko, skierowany jest do dzieci w wieku 8-10 lat. Książki z tego poziomu to głównie powieści z bohaterami znanymi z serialu „Zaplątani”, marvelowskimi superherosami czy postaciami ze świata Star Wars. Grubość każdej z książek to 100-200 stron.Poziom trzeci, kolor czerwony, to książki dla czytelników powyżej 12 roku życia. Każda z nich to ponad 200 stron pasjonującej przygody, przede wszystkim z bohaterami Star Wars oraz Twisted Tales, czyli najsłynniejszymi księżniczkami Disneya w zupełnie nowym, mrocznym ujęciu.

... Seria #czytelnia. Barbie, Bella, Anna i Elsa, Zaplątani - wydawnictwo Egmont, to niezwykłe książki w trzech poziomach trudności.

Poziom 1. Autor: Teresa Roehl Wydawnictwo: Egmont Ilość stron:128 Okładka: miękka Rok wydania: 2018 Seria: #Czytelnia "Odkrycie Belli" to całkiem nowa i jeszcze nie znana młodym czytelnikom historia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI