Kroniki beskidzkie i światowe

Kroniki beskidzkie i światowe - Andrzej Stasiuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Stasiuk
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
Kroniki beskidzkie i światowe.pdf
ISBN
8571669795253

OPIS

"Coś tam czasem się zatliło z jednej albo drugiej, ale znikomo, jak błędny ognik. O północy byliśmy na miejscu, na zielonym rynku. Jechało się w kółko, wśród drzew, jak duktem. W gęstwinie jakieś złote światełka pełgały. I było zupełnie cicho, bo wszyscy poszli spać, pewni, że już nic się nie wydarzy.Bo co miałoby się wydarzyć o północy na końcu kraju?"Andrzej StasiukWybór krótkich próz i felietonów z "Tygodnika Powszechnego". Zebrane w jednym tomie są przenikliwym spojrzeniem - z dystansu, z Beskidu albo stepu gdzieś w Azji - na teraźniejszość, na zmiany, jakie zachodzą w świecie. A zarazem próbą uchwycenia chwili, szczegółu, drobnego zdarzenia, zanim zniknie ono pod powodzią kolejnych.

W gęstwinie jakieś złote światełka pełgały. Film stanowi zapis spotkania z Andrzejem Stasiukiem podczas 16. Opolskiej Jesieni Literackiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej im.

forma dostawy: koszt: czas dostawy: odbiór osobisty (nasze sklepy)0 zł: paczka w RUCHu: 8.50 zł Kroniki beskidzkie i światowe. Wybór felietonów i krótkich próz z Tygodnika Powszechnego.Coś tam czasem się zatliło z jednej albo drugiej, ale znikomo, jak błędny ognik.

POWIĄZANE KSIĄŻKI