Z Jezusem przez rok liturgiczny. Poznaj tajemnice naszej wiary

Z Jezusem przez rok liturgiczny. Poznaj tajemnice naszej wiary - bp Antoni Długosz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
bp Antoni Długosz
WYMIAR
3,60 MB
NAZWA PLIKU
Z Jezusem przez rok liturgiczny. Poznaj tajemnice naszej wiary.pdf
ISBN
7287612783804

OPIS

Rok liturgiczny bez tajemnic!Jak przygotować się na Wielkanoc i Boże Narodzenie? A jak na każdą niedzielę? Jakie są wtedy zwyczaje w domach? Jak zaprzyjaźnić się z Jezusem i żyć blisko Niego na co dzień i od święta?Sięgnij po tę książkę i przejdź przez cały rok razem z Bogiem!Doskonały prezent na Pierwszą Komunię Świętą!Bp Antoni Długosz – biskup senior archidiecezji częstochowskiej. Prowadził program „Ziarno”. W 2007 roku otrzymał Order Uśmiechu.Czytając tę książkę, miałem nieodparte wrażenie, że Kościół to nasz piękny i dobry Dom.ks. Adam Węgrzyn SDB, duszpasterz akademicki, prowadzący program „Ziarno” w TVPCiekawa jestem, kto bardziej skorzysta z tej książeczki: dzieci czy dorośli? Wyjaśnienie podstawowych prawd wiary – czyli tego, w co wierzymy i dlaczego – przysłuży się każdemu.Mira Jankowska, Mistrzowska Akademia Miłości

... Wydawnictwo Esprit z Krakowa wydało niezwykle interesującą, pięknie ilustrowaną książkę dla dzieci pt.

W czasie, kiedy najmłodsi członkowie naszych rodzin przygotowują się na przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej, warto zatroszczyć się o ich życie duchowe. Pomóż im przejść z wiarą przez rok liturgiczny i poznać tajemnice chrześcijaństwa. Książka Bp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI