Mieć mniej. Jak uwolnić się od nadmiaru rzeczy i ruszyć do przodu

Mieć mniej. Jak uwolnić się od nadmiaru rzeczy i ruszyć do przodu - Tisha Morris | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tisha Morris
WYMIAR
8,82 MB
NAZWA PLIKU
Mieć mniej. Jak uwolnić się od nadmiaru rzeczy i ruszyć do przodu.pdf
ISBN
9353033342672

OPIS

Sztuka minimalizmu i porządku dla każdego – przekonaj się, że mniej znaczy więcej„To był prezent!”, „To jest warte mnóstwo pieniędzy”, „To może się jeszcze przydać” – koniec z wymówkami i niepotrzebnym zbieractwem! Tisha Morris, ekspertka od dekorowania wnętrz i feng shui, proponuje prostą metodę porządek i uproszczenie sobie życia.Tisha radzi, w jaki sposób z łatwością odłożyć na bok emocjonalne przywiązanie do rzeczy i jak zrobić raz na zawsze porządek między innymi z: zabawkami, starymi prezentami, przedmiotami po bliskich, którzy odeszli czy pamiątkami z przeszłości.Dzięki tej książce:– pozbędziesz się nadmiaru rzeczy,– zaczniesz żyć w duchu prostoty i minimalizmu,– zyskasz więcej przestrzeni dla siebie.– oczyścisz umysł i osiągniesz upragniony spokój ducha.Przejmij kontrolę nad bałaganem i zrób w swoim domu miejsce na radość i cieszenie się życiem!__O autorceTisha Morris – autorka książek, coach, certyfikowana nauczycielka feng shui, uzdrawiania energetycznego i jogi. Łączy tradycyjne techniki feng shui z dekorowaniem wnętrz i intuicją, aby przekształcać pomieszczenia tak, by poprawić jakość życia ich mieszkańców.

Sztuka minimalizmu i porządku dla każdego - przekonaj się, że mniej znaczy więcej „To był prezent!", „To jest warte mnóstwo pieniędzy", „To może się jeszcze przydać" - koniec z wymówkami i niepotrzebnym zbieractwem! Tisha Morris, ekspertka od dekorowania wnętrz i feng shui, proponuje prostą metodę porządek i ... Mieć mniej. Jak uwolnić się od nadmiaru rzeczy i ruszyć do przodu.

Pobierz Online. Mieć Mniej Jak Uwolnić Się Od Nadmiaru Rzeczy I Ruszyć Do Przodu W magazynie Merlin Commerce Sp. z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] Tytuł: Mieć mniej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI