Zanim zawisły psy. Trylogia Oxen. Tom 1

Zanim zawisły psy. Trylogia Oxen. Tom 1 - Jens Henrik Jensen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jens Henrik Jensen
WYMIAR
7,36 MB
NAZWA PLIKU
Zanim zawisły psy. Trylogia Oxen. Tom 1.pdf
ISBN
9218642006432

OPIS

Człowiek zagadkaNiels Oxen, były żołnierz duńskich sił specjalnych, wielokrotnie odznaczany za odwagę, po powrocie z ostatniej misji w Afganistanie zamieszkał w jednej z dzielnic Kopenhagi. Tam wegetuje dręczony syndromem stresu pourazowego, utrzymując się ze zbierania butelek. Jedynym towarzyszem jego parszywego życia jest pies — tylko jemu ufa, tylko jego obecność toleruje. Pewnego dnia postanawia uwolnić się od wewnętrznych demonów i zaszyć się w głuszy, w lasach północnej Jutlandii. Niestety, szybko się okazuje, że wybrał najgorsze z możliwych miejsc.Kiedy w tajemniczych okolicznościach ginie wpływowy polityk, właściciel pobliskiego zamku, Oxen staje się głównym podejrzanym. Zaczyna się prawdziwy koszmar.Wbrew swojej woli zostaje wciągnięty w wir śledztwa. Wspólnie z agentką Margrethe Franck odkrywa kolejne części przerażającej układanki. Okazuje się, że niewyjaśnionych zabójstw było znacznie więcej. Łączy je jeden element: morderca zapowiadał swoje przybycie w szczególny, niezwykle makabryczny sposób...Czy Nielsowi i Margrethe uda się powstrzymać falę zbrodni i dotrzeć do sedna ich tajemnicy? Czy Oxen oczyści się z podejrzeń? Kto tak naprawdę stoi za serią okrutnych morderstw?Pierwsza część trylogii Oxen to inteligentna, intrygująca, mroczna opowieść, która na długo zapadnie Ci w pamięć. Czytaj i... czekaj na więcej.

Tam wegetuje dręczony syndromem stresu pourazowego, utrzymując się ze zbierania butelek. Audiobook - Zanim zawisły psy - Jens Henrik Jensen. Pobierz 'Zanim zawisły psy' w formacie mp3.

Tam wegetuje dręczony syndromem stresu pourazowego, utrzymując się ze zbierania butelek. Księgarnia internetowa. Najlepsze produkty w przystępnych cenach kupisz tylko tutaj ! Zanim zawisły psy (6034393) - Jens Henrik Jensen - Książka, streszczenie Zanim zawisły psy ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI