Rzeź na Tarlabasi. Opowieść o nowej Turcji

Rzeź na Tarlabasi. Opowieść o nowej Turcji - Thomas Orchowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Orchowski
WYMIAR
7,39 MB
NAZWA PLIKU
Rzeź na Tarlabasi. Opowieść o nowej Turcji.pdf
ISBN
7623749615031

OPIS

Jedna dzielnica Stambułu i cała historia współczesnej Turcji.Tu umierał Mickiewicz i tu obok siebie przez stulecia żyli w zgodzie Turcy, Grecy, Francuzi, Włosi... Tarlabasi było wizytówką barwnej, wielokulturowej Turcji. Dziś wizytę tam odradza wielu Stambulczyków. „Po co? Przecież tam nic nie ma, to niebezpieczne miejsce”. Adres tutaj to świadectwo życiowej porażki. Ale Tomas Orchowski właśnie tutaj odnajduje wszystkie klucze, dzięki którym można zrozumieć kraj, który stał się jednym z najważniejszych punktów zapalnych współczesnego świata.

... Rzeź na Tarlabasi. Opowieść o nowej Turcji.

Zamów online w cenie 34,99 zł. Sprawdź także inne produkty z kategorii Książki Reportaż, dokument, publicystyka w naszym sklepie Księgarnia internetowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI