Alfabet niepodległości

Alfabet niepodległości - Anna Skowrońska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Skowrońska
WYMIAR
10,31 MB
NAZWA PLIKU
Alfabet niepodległości.pdf
ISBN
4451350716039

OPIS

"Alfabet Niepodległości" toksiążka na 100-lecie! Krótkie hasła, jak elementy układanki, tworzą obraz niepodległej Polski. Oprócz oczywistych tematów jak akcje zbrojne, zabiegi dyplomatyczne czy rozpad mocarstw, pokazujemy też ciekawostki, np. co łączy wojnę polsko-bolszewicką z King Kongiem?Książkęmożna zacząć czytać w dowolnym miejscu, wybierając hasła na kolejne litery alfabetu. Od A do Zet o niepodległości!

Autor: Maki w Giverny o 09:33 ... Zgodnie z naszymi zapowiedziami zapraszamy na pierwszy odcinek nowego cyklu pt. „Kulturalny Alfabet Niepodległości".

co łączy wojnę polsko-bolszewicką z King Kongiem? „Alfabet Niepodległości" Do tego przepiękne ilustracje nawiązujące do wielkich polskich tradycji ilustratorskich. Rok 2018 obfituje w dziesiątki książek związanych z rocznicą odzyskania Niepodległości, ale takich wydawnictw jak przeznaczony dla najmłodszych „Alfabet" nigdy nie ma za wiele. "Alfabet Niepodległości" to książka na 100 -lecie! Krótkie hasła, jak elementy układanki, tworzą obraz niepodległej Polski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI