Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera?

Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera? - Tomasz Schmidt | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Schmidt
WYMIAR
12,35 MB
NAZWA PLIKU
Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera?.pdf
ISBN
2208241569459

OPIS

Ta książka pomoże ci zrozumieć kilka uniwersalnych prawd o twoim wyglądzie. To drogowskaz dla tych, którzy w dzisiejszym, zabieganym świecie, bombardującym nas nieustannie wzorcami urody z okładek kolorowych pism i czerwonych dywanów Hollywoodu, nie dają się zwariować. Dla tych, którzy chcą odnaleźć piękno w sobie i w swoim życiu.Z tej książki dowiesz się:- Gdzie nie kupować farb do koloryzacji?- Czy długie włosy na pewno czynią kobietę bardziej atrakcyjną?- Skąd wziął się trend na „natural look” i dlaczego naszą czułość wywołuje twarz dziecka?TOMASZ SCHMIDT - znany i ceniony fryzjer z wieloletnim doświadczeniem. Popularność zdobył dzięki programowi „Ostre cięcie”. Nazywany wirtuozem barw. Z wirtuozerią poprowadzi cię również krętą drogą do odkrycia drzemiącego w tobie piękna oraz odpowie na wszystkie frapujące pytania, łącznie z tym, ile miał w życiu operacji plastycznych!Wraz z nim zaproszeni do projektu goście:ANDRZEJ WIERZBICKI - charyzmatyczny współprowadzący „Ostre cięcie”, jest współwłaścicielem sieci salonów fryzjerskich w Polsce i Europie oraz twarzą marki profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji „Wierzbicki&Schmidt”.SYLWIA BOMBA - profesjonalna fotografka, znana telewidzom z programu „Gogglebox”.EWA MROZOWSKA - uznana make-up artist, współpracująca m.in. z magazynem CKM.

Napisz recenzję o produkcie: Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera? Twoja ocena. Ocena ogólna.

To drogowskaz dla tych, którzy w dzisiejszym, zabieganym świecie, bombardującym nas nieustannie wzorcami urody z okładek kolorowych pism i czerwonych dywanów Hollywoodu, nie dają się ... 27 listopada 2020, piątek: ilość produktów w dziale książki: 129 063, Zobacz mapę kategorii: książki Książka: Pod włos. czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera?, autor: Schmidt Tomasz, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 17 listopada 2020, książka w ofercie od: 13 marca 2018 Poradnik „Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera?", adresowany jest zarówno do osób, które źle się czują w swojej fryzurze, osób, które chcą odmienić nieco swój wygląd, jak i do tych, którzy zajmują się stylizacją, fryzjerstwem, na profesjonalnym poziomie. Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera to naprawdę ciekawy poradnik, w którym znajdziecie przydatne informacje, które mogą w sposób realny wpłynąć na wasz wygląd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI