Nela na wyspie rajskich ptaków

Nela na wyspie rajskich ptaków - Nela Mała Reporterka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nela Mała Reporterka
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Nela na wyspie rajskich ptaków.pdf
ISBN
3194106022706

OPIS

Cześć!Nazywam się Nela, mam 12 lat, a to jest moja dziesiąta książka.Zabiorę cię w niej na odkrywanie pewnego odległego lądu… hm… tak dokładniej to wyspy, która znajduje się na końcu świata – tam, gdzie z jednej strony zaczyna się, a z drugiej kończy Ocean Spokojny. Mam na myśli Papuę-Nową Gwineę – niezbadany do końca teren, gdzie żyją setki plemion, a naukowcy cały czas odkrywają nowe gatunki zwierząt!My też poprowadzimy ekspedycję badawczą! Będziemy szukać kangurów nadrzewnych, czyli takich, które żyją na drzewach, oraz niesamowitych rajskich ptaków, których śpiew słychać z serca dżungli. Będziemy eksplorować nie tylko ląd, ale i papuaską rafę, która jest jedną z najlepiej zachowanych raf na świecie!Wyruszaj ze mną na poszukiwania endemicznych zwierząt, mam nadzieję, że dołączysz do mojej wyprawy badawczej. Pakuj się i wyruszamy!NelaW tej książce znajdziesz dużo dodatkowych treści multimedialnych poukrywanych w tajnych kodach! Baw się ze mną. Szukaj tajnych kodów, skanuj i oglądaj filmy!

Ilo ść: Product info / Cechy produktu ... Nela na wyspie rajskich ptaków . ISBN 978-83-8053-366- : Miejsce wydania Warszawa : Wydawnictwo Burda Publishing Polska, Rok wydania copyright 2018.

Burda „Nela na wyspie rajskich ptaków" „Nela na wyspie rajskich ptaków" zabiera nas w jeden z najdalszych zakątków świata. Papua Nowa Gwinea to wyspa, która ciągle kryje w sobie wiele tajemnic. Książka Pakiet: Nela na wyspie rajskich ptaków / 10 niesamowitych przygód Neli autorstwa Nela , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI