Serce w skowronkach

Serce w skowronkach - Magdalena Kordel | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Kordel
WYMIAR
7,72 MB
NAZWA PLIKU
Serce w skowronkach.pdf
ISBN
7588775228765

OPIS

Czasami wystarczy zdecydować się na pierwszy krok, by zacząć spełniać marzeniaKlementyna boi się marzeń o własnej cukierence, choć w wyobraźni widzi już miejsce, w którym każdy będzie mógł się poczuć jak w domu. Tymczasem niespodziewany splot wydarzeń sprawia, że jeszcze raz będzie musiała zastanowić się, czego tak naprawdę pragnie. Na szczęście mała Dobrochna coraz częściej zadaje jej przenikliwe pytania, a najlepsza przyjaciółka Imka pomaga patrzeć na życie przez różowe okulary.Tylko babka Agata tęsknie wygląda przez okno i spogląda na drzwi. Ale pewnego dnia i do niej zapuka los.W swojej nowej powieści Magdalena Kordel przypomina nam, że nigdy nie jest za późno na cuda, a życie potrafi zaskakiwać nawet tych, którzy stracili nadzieję.Magdalena Kordel - ulubiona pisarka Polek, autorka Anioła do wynajęcia i Serca z piernika, a także serii Malownicze, Uroczysko i Wilczy dwór.Jej powieści sprzedały się w nakładzie ćwierć miliona egzemplarzy.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Serce w skowronkach" zaintrygowało mnie już od samego początku. Tajemniczy list i ostrzeżenie, aby pod żadnym pozorem go nie czytać wzbudziły moją ciekawość i pobudziły wyobraźnię do pracy na wysokich obrotach.

Natomiast dokładną premierę miała w 2018-05-23 Co więcej, książka Serce w skowronkach wpisuje się w gatunek Literatura Obyczajowa, Romans . Serce w skowronkach book. Read 5 reviews from the world's largest community for readers.

POWIĄZANE KSIĄŻKI