Papierowe samoloty

Papierowe samoloty - Dawn O'Porter | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dawn O'Porter
WYMIAR
9,37 MB
NAZWA PLIKU
Papierowe samoloty.pdf
ISBN
8655191276829

OPIS

Zastanów się dwa razy, zanim prześlesz komuś tajną wiadomość. Dowcipne, mocne, odważne, jak życie współczesnych nastolatek.Wrzesień 1994 roku. Na Guernsey, małej brytyjskiej wyspie u wybrzeża Francji, rozpoczyna się nowy rok szkolny. Dla Flo i Renée, piętnastoletnich uczennic prywatnej szkoły dla dziewcząt, okaże się on niezwykle ważny. Chociaż różnią się od siebie tak bardzo, jak to tylko możliwe, tkwi w nich coś, co połączy je mimo odmiennych charakterów.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Papierowe samoloty. Rekordowe modele autorstwa Blackburn Ken , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

XX wieku do linii zaczęły wchodzić samoloty mogące przenosić kierowane pociski rakietowe - np. radziecki Su-9 czy brytyjski Ligthning.

POWIĄZANE KSIĄŻKI