Ktoś ci się przygląda

Ktoś ci się przygląda - Katarzyna Misiołek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Misiołek
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Ktoś ci się przygląda.pdf
ISBN
7806475051171

OPIS

Anna, radiowa dziennikarka, której nocny program „Randka w ciemno” jest bardzo popularny wśród słuchaczy, mieszka z pięcioletnim synem w starym domu na krakowskim Podgórzu. Jest kobietą jakich wiele – rozwiedzioną samotną matką, która godzi pracę zawodową z opieką nad dzieckiem. W jej życiu nie dzieje się nic niezwykłego, aż do dnia, w którym odkrywa, że ktoś się koło niej kręci. Ktoś, kto ma klucze do jej domu. Ktoś zupełnie obcy, a może bliski? Ktoś, kto nie waha się naruszyć pewnych granic i być może ma złe zamiary… Anna zaczyna się bać. Ten, kto ją osacza, wciąż pozostaje w ukryciu. Anna gubi się w domysłach, powoli przestaje ufać nawet swoim bliskim. Nęka ją nowy sąsiad? Syn gruzińskiej gosposi o ponurym spojrzeniu? Były student, z którym miała przelotny romans? Jak wiele wiemy o ludziach, których spotykamy na co dzień? I czy to możliwe, że Anna, która bardzo źle zniosła swój niedawny rozwód, wszystko to sobie wyobraziła? Pozostawiona samej sobie, osamotniona po odejściu męża, wpada w paranoję, czy może jednak ktoś na nią czyha?

Skip to the beginning of the images gallery. Ktoś ci się przygląda .

Czy to tylko jej wyobraźnia, czy naprawdę ma się czego obawiać? Zwykle na co dzień nie zwracamy uwagi na to, co dzieje się wokół nas. Kto nas mija, z kim wsiadamy do autobusu lub kto stał przy wejściu do klatki schodowej. Ktoś ci się przygląda - Katarzyna Misiołek (EPUB) - Ceny już od 23,93 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 6 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI