Klub miliarderów. Jak bogacze ukradli nam piłkę nożną

Klub miliarderów. Jak bogacze ukradli nam piłkę nożną - James Montague | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Montague
WYMIAR
6,2 MB
NAZWA PLIKU
Klub miliarderów. Jak bogacze ukradli nam piłkę nożną.pdf
ISBN
2795714417795

OPIS

Piłka nożna kiedyś była sportem. Wspaniałą grą, w której wygrywał lepszy.Dziś jest piaskownicą, w której bawią się obrzydliwie bogaci oligarchowie ze Wschodu, arabscy szejkowie, naftowi potentaci, członkowie rodzin królewskich, multimiliarderzy. Przejmują najsłynniejsze kluby piłkarskie. Decydują o gigantycznych transferach największych gwiazd futbolu.***Kim są nowi władcy świata sportu?Skąd się biorą ich pieniądze?Dlaczego kradną naszą piękną grę?***W swoim reportażu James Montague odważa się sięgnąć głębiej niż ktokolwiek przed nim, by odkryć mroczne sekrety właścicieli najsłynniejszych klubów piłkarskich. Odwiedza obozy pracy w Katarze, gdzie w urągających warunkach tysiące gastarbajterów wznosi stadiony na Mistrzostwa Świata w 2022 roku. Ujawnia kulisy przygotowań do Mistrzostw Świata w Rosji. Rozmawia z wiernymi kibicami, ale dociera też do szarych eminencji świata wielkiego futbolu. Udowadnia, jak niewiele wiedzieliśmy o piłce nożnej. Aż do teraz.

Jak bogacze ukradli nam piłkę nożną 18 maja 2018 Opublikował: Anna Czytowska Zostaw komentarz! Kategoria: Książki Tagi: bogaci właściciele klubów piłkarskich, James Montague, Klub miliarderów; Piłka nożna kiedyś była sportem. "Klub Miliarderów. Jak bogacze ukradli nam piłkę nożną" - pod takim tytułem wydana została książka, w której opisane zostały przeróżne przypadki klubów sportowych i ich właścicieli (czasem niedoszłych), którzy wykorzystywali kluby do bogacenia się lub też zdobywania władzy. #Kawa z Bogiem czyli jak zrozumieć to, w co wierzę Kawecki Przemek Kawa książka pdf.

ISBN: 978-83-240-4283-8: EAN: 9788324042838: Liczba stron: 400 ... Jak bogacze ukradli nam piłkę nożną. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI