I że cię nie opuszczę

I że cię nie opuszczę - Michelle Richmond | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michelle Richmond
WYMIAR
3,46 MB
NAZWA PLIKU
I że cię nie opuszczę.pdf
ISBN
4763791893705

OPIS

Zawsze odbieraj telefon od małżonka.Regularnie obdarowujcie się prezentami.Kilka razy w roku wyjedźcie gdzieś razem.Nikomu nie wspominajcie o Pakcie.Alice i Jake to młode kochające się małżeństwo. Alice odnosi sukcesy jako prawniczka, Jake jest terapeutą i współwłaścicielem poradni psychologicznej. Przed nimi wspólne życie pełne planów. W prezencie ślubnym od prominentnego klienta Alice nowożeńcy otrzymują zaproszenie do elitarnego klubu dla małżeństw, który działa pod nazwą Pakt. Jego celem jest wspieranie par w staraniach o szczęśliwy i trwały związek. Nierozerwalny. Za wszelką cenę…Jak daleko się posuną, aby ochronić swoje małżeństwo?„Ta książka nie pozwoli ci zmrużyć oka przez całą noc - zaczniesz wątpić w każdego, kogo kiedykolwiek kochałeś”.Lisa Gardnerautorka bestsellerów „New York Timesa”

Niestety, najczęściej właśnie wtedy wszystko zaczyna się sypać. Suknia panny młodej okazuje się za duża, firma dekorująca ... "I że Cię nie opuszczę" to powieść tajemnicza i niesamowicie wciągająca.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! I że cię nie opuszczę The Vow. 2012 PG-13.

POWIĄZANE KSIĄŻKI