Cała ja

Cała ja - Augusta Docher | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Augusta Docher
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Cała ja.pdf
ISBN
7044720846716

OPIS

Milena całkowicie traci głowę, gdy całuje Jacka po raz pierwszy. W starszym, zamożnym przyjacielu rodziny odnajduje wszystko, czego brakuje jej rówieśnikom - szacunek, czułość i namiętność. Wydaje się, że wreszcie odnalazła swoje szczęście. Nie wie jeszcze, że przewrotny los szykuje dla niej wielką niespodziankę.Paula przeżyła tragedię, po której musi na nowo poskładać swój świat. Ciężką pracą próbuje zagłuszyć ból, który towarzyszy jej każdego dnia. Nie wyobraża sobie, że mogłaby znów komuś zaufać - do chwili gdy na jej drodze staje tajemniczy chłopak z tatuażem w kształcie smoka. Wraz z nim nadchodzi wiosna i nadzieja na lepsze dni.Co łączy Milenę i Paulę?Czy można zapomnieć o dawnych nieszczęściach i spojrzeć w przyszłość z ufnością?Czy zranione serce potrafi znów pokochać z całych sił?

Płyta wypełnia pewnego rodzaju lukę w polskiej muz Zezyt z tekstami: cała ja użytkownika [email protected]@. Nie słuchaj, bo i tak nie zrozumiesz.

O wiele bardziej wolę, kiedy mówią o mnie inni. Oddaję głos ekspertom i użytkownikom, bo ważna jest dla mnie ich opinia. Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI