Posłuchajki. Opowieść o Błękitnym Psie, czyli o rzeczach trudnych dla dzieci (książka audio)

Posłuchajki. Opowieść o Błękitnym Psie, czyli o rzeczach trudnych dla dzieci (książka audio) - Grażyna Bąkiewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Bąkiewicz
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
Posłuchajki. Opowieść o Błękitnym Psie, czyli o rzeczach trudnych dla dzieci (książka audio).pdf
ISBN
3299704385251

OPIS

Seria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się starannie dobranymi tekstami oraz wspaniałą interpretacją aktorską. Dzięki niej dzieci przeniosą się w cudowny świat bajek, opowieści i wierszy.Posłuchaj wzruszających historii o dzielnym chłopcu i jego niezwykłej babci.Książka nagrodzona w III Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”.Czyta: Artur BarciśCzas trwania: 1 godz. 2 min.

Pobierz i przesłuchaj fragment audiobooka za darmo. Lektor: Anna Dymna.

Powinnam wiedzieć, jak pomóc innym w ich problemach, ale nie zawsze tak się dzieje. EBook Opowieść o Błękitnym Psie, czyli o rzeczach trudnych dla dzieci - mp3 Posłuchajki / Beata Majchrzak (Anna Dymna), 21,23 zł, Moja praca bywa bardzo trudna. Powinnam wiedzieć, jak pomóc innym w Zawartość audiobooka:Rodzaj nośnika: CD-AudioTyp ścieżki: CD-AudioSeria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się starannie dobranymi tekstami oraz wspaniałą interpretacją aktorską.

POWIĄZANE KSIĄŻKI